Bozk zdarma

19,90

V rámci našej špeciálnej kolekcie ku dňu bozkov, sme pre teba pripravili jedinečnú kolekciu trička Bozk zdarma. Hľadáš zámienku na začiatok konverzácie? Oslov ženy na ulici bez toho, aby si musel čokoľvek povedať. Tričko je tiež vhodné na cestu do obchodu v ranných hodinách, kedy dokáže ženám vykúzliť úsmev na tvári, alebo do postele, kde stačí bez slov len pokračovať v príjemnom večery s priateľkou. Či už sa usmeje alebo zareaguje, môžeš len získať.

V ideálnom prípade aj ten bozk ;).

Vymazať

Katalógové číslo: - Kategórie:
  1. Veľkostná tabuľka

 

Vidíš na ulici krásnu ženu, ktorá sa ti na prvý pohľad páči. Aj by si sa jej prihovoril, ale nevieš, čo povedať. Nemám pravdu?!

Možno máš strach, že to bude trápne, a ona ťa vysmeje, odmietne a odíde… A možno sa bojíš práve toho, že ona ostane a ty nebudeš vedieť, ako pokračovať, čo sa jej spýtať…

A do toho všetkého sa ťa zmocní ešte ten desivý pocit – čo si o tebe pomyslí okolie, keď to nedopadne dobre?
Vtedy by si sa najradšej prepadol pod zem…

Čo ak by si ju stretol a vedel si presne, čo povedať? Čo ak by si mal pri sebe nástroj, vďaka ktorému sa s ňou hneď môžeš rozprávať o čom len chceš?

A ako skvele by si sa cítil, keby si toto všetko preskočil a nechal sa od nej po pár vetách dokonca pobozkať? Zdá sa ti to nereálne?

Možno budeš prekvapený, ale toto všetko je možné!

Toto kvalitné bavlnené tričko BOZK ZDARMA, ti pomôže v situáciách, kde by si sa bál čo povedať alebo ako ju osloviť. Tričko Bozk zdarma to povie za teba. Po opadnutí prvotného strachu, už je len na tebe či skončíte na obede, káve, v kine, u teba alebo u nej.

Nechaj tričko prelomiť prvý moment a posunúť ťa dnu do konverzácie.

Vzor je na tričku zapracovaný pomocou sieťotlače, čiže sa nemusíš báť, že po prvom vypratí sa ti zničí.

Dostávaj bozky od žien len tak, alebo dovoľ aby ti toto tričko pomohlo prelomiť prvý moment.

Ďalšie informácie

Veľkosť

S, M, L, XL, XXL

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.